Magdalena Kazberuk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.12.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.12.2010
Głos Wielkopolski
Pustka, żal i smutek, że odeszłaś,
ale jak pięknie i dobrze, że w ogóle byłaś…
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci naszej Koleżanki i byłej Współpracownicy
ś+p
Magdaleny Kazberuk
Zapamiętamy Ją jako wspaniałą, życzliwą osobę o niespożytej energii działania, zawsze z uśmiechem na twarzy, chęcią czynienia tego, co najlepsze i zawsze wierną zasadom etyki radcy prawnego.
Mężowi i Rodzinie
składamy serdeczne kondolencje
Wspólnicy, Współpracownicy i Pracownicy
Kancelarii Radców Prawnych
A. Pieścik, W. Pietrzykowski, W. Wolniewicz
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp. Magdaleny Kazberuk
Człowieka wielkiego serca, naszej koleżanki i przyjaciółki.
Wojciechowi Kazberukowi oraz wszystkim bliskim Zmarłej
w tych trudnych chwilach wyrazy głębokiego współczucia składają
Dariusz Tomczak wraz z Pracownikami
PPHU Dach-Bud
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
D
14 l
Katarzyna H
15 l
beata
15 l
Elżbieta i Zdzisław
15 l
mama
15 l
mama
15 l
mama
15 l
Danuta
15 l
Magda, Marcin, Dominik, Feliks
15 l
Tata
15 l
Henryk Przybylak
15 l
Henryk Przybylak
15 l
Krystyna, Paweł, Agatka
15 l
Elżbieta
15 l
Elżbieta, Marian Joachimiak
15 l