Andrzej Stankiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.07.2024
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.07.2024
Dziennik Polski
Za wcześnie
Odszedł od nas nasz Prezes i Przyjaciel
Współtwórca naszej firmy DIAB-ENDO-MET.
lekarz Andrzej Stankiewicz
Dzięki Niemu nasza wieloletnia praca opierała się na koleżeństwie i wsparciu.
Andrzej! Pozostaniesz na zawsze z nami.
Koledzy.
Z wielkim żalem żegnamy
lekarza, specjalistę chorób wewnętrznych i diabetologii
Andrzeja Stankiewicza
Współzałożyciela i wieloletniego Prezesa Zarządu Medycznego Centrum DIAB-ENDO-MET,
Cenionego Lekarza, odznaczającego się pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem, wiedzą, doświadczeniem i życzliwością. Dbającego o pacjentów, stymulującego rzetelną działalność medyczną swoich współpracowników, zarażającego pasją do realizacji nowatorskich projektów medycznych.
Rodzinie i Najbliższym składamy Wyrazy Najgłębszego Współczucia
Zarząd i współpracownicy Medycznego Centrum DIAB-ENDO-MET
Pozostaniesz na zawsze w naszej Pamięci
Z największym smutkiem zawiadamiamy,
że dnia 14 lipca 2024 r., przeżywszy 59 lat, zmarł
ś+p
Andrzej Stankiewicz
Wspaniały Człowiek, Lekarz
Najukochańszy Mąż, Tata, Syn i Dziadek
Pożegnanie Zmarłego odbędzie się w kaplicy
na cmentarzu Rakowickim
dnia 19 lipca 2024 r. o godzinie 14.20.
Pogrążona w bólu i żalu
Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Z ogromnym żalem i smutkiem żegnamy
Dr Andrzeja Stankiewicza
Dobrego Kolegę i wspaniałego lekarza
Rodzinie i bliskim
składamy serdeczne wyrazy współczucia
Wanda i Jacek Jarosik
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia