Zdzisław Czarnecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.05.2024
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.05.2024
Głos Koszaliński
„Im droższy człowiek, tym większy ból,
lecz wolą Boga jest rozstanie,
nadzieją dusz naszych... ponowne spotkanie”
Łącząc się w bólu i żałobie
z Najbliższą Rodziną
składamy
wyrazy żalu i szczerego współczucia
z powodu śmierci
śp.
Zdzisława Czarneckiego
byłego Przewodniczącego
i Radnego Rady Miejskiej w Bobolicach
oraz wieloletniego Prezesa i Dyrektora, Pracownika
Zakładu Komunalnego w Bobolicach.
Marek Golas – Burmistrz Bobolic
wraz z Pracownikami Urzędu Miejskiego,
Jarosław Bączkowski – Przewodniczący Rady Miejskiej
w Bobolicach z Radnymi
oraz Sołtysi z terenu Gminy Bobolice
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia