Jolanta Łaniewska-Tauer

This was published in the following publications on 03.11.2023:
Express Bydgoski

Żyłaś dla nas i dla innych - kochaliśmy Cię wszyscy
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 28 października 2023 roku
odeszła od nas kochana Mama, Siostra, Ciocia i Babcia
Jolanta
Łaniewska-Tauer
lat 73
Pogrzeb odbędzie się 4 listopada o godz. 12.00
na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej.
W smutku pogrążeni
Syn z Rodziną i Rodzeństwo z Rodzinami

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Dziękuję Pani Jolu,pomagała Pani odważnie kobietom,głosząc prawdę. Wielka psycholog i wielki człowiek

Joanna


1yr

Image chosen by user
Dopiero dziś dowiedziałam się o śmierci Pani Joli . Pani Jolu chciałam podziękować dzięki Pani pracy zaangażowaniu , bezinteresownej pomocy , wygrałam życie , rodzinę, dzięki Pani podniosłam się z każdego upadku . Dziękuję. Zostanie Pani na zawsze moim sercu . Serce mi pękło na milion kawałków. Spoczywaj w pokoju

P


2yrs

Image chosen by user
Anioł który nas uczył stanąć na nogi i otworzyć oczy na świat.

Mirka Braun


2yrs

Image chosen by user
Kochający Człowiek o złotym dobry sercu jeszcze raz dziękuje za wszystko.

Mirka Braun


2yrs

Image chosen by user
Wrazy spółczucia dla rodziny zawsze zostanie Pani w moim sercu dziękuje za wsparcie i duża pomoc Pani potrafila dotrzeć do mojego serca.

Mirka Braun


2yrs

Ból i rozpacz, który dzisiaj przeżywam jest nie do opisania;( Umawiałyśmy się na spotkanie... obiecała mi Pani że spotkamy się pod koniec... listopadaczekalam z utesknieniem.... Dzisiaj zamiast tego przezywam ogromną pustkę niedowierzanie niemoc...łzy cały dzień samoistnie lecą po policzkach...​pozost​awiła Pani w moim sercu ogromną pustkę, która nigdy nie da się niczym zastąpić. Zrobiła Pani tyle dobrego.. dlaczego

AK


2yrs

Dziękuję Pani Jolu za pomoc w mojej trudnej drodze....

Elżbieta Jurgowiak


2yrs

Pani Jolu... Dziękuję za uśmiech, ciepło, dobre słowo i elegancję, którą Pani emanowała.

A.


2yrs

Image chosen by user
Pani Jolu, na zawsze w moim sercu, dziękuję za wszystko

A


2yrs

Image chosen by user
Pani Jolu. Dziękuję za pomoc i wsparcie...za wszystko.

K.


2yrs

End of content

No more pages to load