Elżbieta Kulig
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.10.2024
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.10.2024
Dziennik Polski
Z ogromnym żalem i smutkiem żegnamy
dr. n. med.
Elżbietę Kulig
Niezwykle zaangażowaną i oddaną pacjentom lekarkę,
wieloletnią Ordynator Oddziału Neurologii Szpitala
im. dr. J. Babińskiego w Krakowie,
wspaniałą Koleżankę
Mężowi, Dzieciom oraz Najbliższym
składamy serdeczne wyrazy współczucia
Pracownicy Oddziału Neurologii Szpitala
im. dr. J. Babińskiego w Krakowie
Z żalem informujemy, że
4 października 2024 r. odeszła od nas
Dr n. med.
Elżbieta Kulig
Specjalista neurolog,
wieloletni Ordynator Oddziału Neurologii
w Szpitalu im. Józefa Babińskiego w Krakowie.
Po ukończeniu studiów medycznych w 1972 roku
pracowała początkowo w Akademii Medycznej w Krakowie,
gdzie uzyskała specjalizację i obroniła doktorat.
W 1991 roku objęła funkcję ordynatora Oddziału Neurologii
w Szpitalu Babińskiego, którą piastowała do 2008 r.,
a następnie do 2013 r. kontynuowała pracę jako lekarz.
Zapisała się w naszej pamięci jako znakomita specjalistka,
zawsze oddana swojej pracy i chorym.
Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu w Zembrzycach
w dniu 8 października 2024 r. o godz. 14.00.
Bliskim
Pani Doktor
przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia
Dyrekcja i Pracownicy
Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego
w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
ELŻBIETA
1 r