Władysława Kuźma

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.11.2023
Dziennik Polski

Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać,
nadal byłabyś z nami...

ś+p
Władysława Kuźma
Najukochańsza Mama, Babcia, Siostra i Ciocia
Zgasła nagle i niespodziewanie
w dniu 26 października 2023 roku, w wieku 86 lat.
Przez ponad 7 lat toczyła codzienną heroiczną walkę
z bólem, cierpieniem i niezawinionym kalectwem.
Osoba niezwykle cicha i spokojna, która całe życie
spędziła służąc innym. Nawet w latach cierpienia
- przykuta do łóżka - służyła radą i wsparciem, zawierzając wszystkie sprawy Panu Bogu i Matce Przenajświętszej.
Msza święta przy Zmarłej odbędzie się w poniedziałek
6 listopada o godz. 11.00 w Kościele Najświętszego Salwatora w Krakowie, po czym o godz. 13.00 nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarzu na Woli Duchackiej.
O czym zawiadamiają pogrążone w smutku
Córki, Wnuki, Siostra i Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najlepsi odchodzą jako pierwsi... Wieczne odpoczywanie racz Ci dać Panie....

Piotr


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Droga Pani Władziu, niech Pani spoczywa w pokoju. Niech Pani zawsze będzie przy swoich bliskich, którzy tyle lat tak o Panią walczyli. Sprawiedliwości stanie się za dość, wierzymy w to...

Stanisława W.


2 l

Tak bardzo chciałaś żyć. Mimo trudności i ciągłego bólu. Nigdy się nie skarżyłaś na swój niezawiniony los. Znosiłaś w pokorze cierpienie i odpuściłaś tym, którzy Cię do tego doprowadzili. Teraz już pewnie jesteś w niebie, bo tyle ludzi dobrego serca modli się za Ciebie. Skończyła się Twoja męka. Dla innych dopiero zaczyna się udręka.

Zofia M.C.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Moja Kochana Babciu, tak bardzo pusto bez Ciebie...

Jan


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Władeczko, będzie nam Cię bardzo brakować. Tam teraz przynajmniej możesz chodzić, bez kul, bez chodzika. Szkoda, że nie doczekałaś się zadośćuczynienia za ten cały ból i Twoje cierpienie. Wieczne odpoczywanie racz Ci dać Panie...

Andrzej


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pani Władziu, jaka wielka strata. Była Pani bardzo dzielna. Tyle cierpienia i bólu w tych ostatnich latach... Niech Pani ziemia lekką będzie.

Anna Karska


2 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia