Barbary Groszek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.11.2022
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.11.2022
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr n. med.Barbary Groszek
wieloletniego Ordynatora
Oddziału Toksykologii i Chorób Wewnętrznych
z Pododdziałem Detoksykacji Szpitala Specjalistycznego
im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o.
Wyrazy współczucia w tych trudnych chwilach
Rodzinie i Najbliższym Zmarłej
składają
Zarząd, Dyrekcja oraz Pracownicy
Szpitala Specjalistycznego
im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia