Stefan Mareczek

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.03.2025
Dziennik Polski

Z najgłębszym żalem zawiadamiamy,
że w dniu 21 marca 2025 r. w 87 roku życia
odszedł od nas Najukochańszy Mąż, Tata, Teść, Dziadek

ś+p
Stefan Mareczek
Doktor medycyny
Adiunkt w Klinice Kardiologii
Akademii Medycznej w Krakowie.
Organizator i ordynator
Klinicznego Oddziału Kardiologicznego
w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
Adiunkt w Klinice Chorób Metabolicznych
Akademii Medycznej w Krakowie.
Pierwszy ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych w Szpitalu im. L. Rydygiera.
Nauczyciel wielu pokoleń lekarzy.
Przez swoje zawodowe życie całym sercem
był oddany pacjentom.
Skromny i Prawy człowiek.

Msza Święta żałobna zostanie odprawiona
w kaplicy cmentarza Rakowickiego
w dniu 1 kwietnia 2025 r. o godzinie 13.40.
Po uroczystości nastąpi odprowadzanie prochów Zmarłego
na miejsce wiecznego spoczynku.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Zamiast kwiatów prosimy o przekazanie datków
na konto lub do puszki wolontariusza
dla Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie.

Plaża

W związku ze śmiercią
Dr. n. med.
Stefana Mareczka
wieloletniego ordynatora
Oddziału Chorób Metabolicznych
Państwowego Szpitala Klinicznego w Krakowie,
adiunkta Kliniki Chorób Metabolicznych
Akademii Medycznej w Krakowie
Rodzinie Pana Doktora
najserdeczniejsze kondolencje
składa
prof. dr hab. med. Maciej Małecki,
ordynator Oddziału Klinicznego Diabetologii,
Chorób Wewnętrznych i Metabolicznych
Szpitala Uniwersyteckiego wraz z Zespołem

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Z głębokim szacunkiem, wdzięcznością i wzruszeniem wspominam Pana Ordynatora którego pacjentką byłam w latach 90. Był wspaniałym lekarzem o wielkim sercu.Wdzieczna pacjentka

Anna Kwilosz z Jasła


1 mies.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia