Marek Zbucki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.11.2025
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.11.2025
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem żegnamy
Ś+P
Marka Zbuckiego
wieloletniego pracownika
Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu.
Serdeczną osobę, pełną ciepła i empatii.
Najbliższym
składamy najszczersze wyrazy współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy WZDW w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia