Salomei Kowalczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.05.2009
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.05.2009
Gazeta Pomorska
PODZIĘKOWANIE Lekarzom, pielęgniarkom oraz całemu personelowi z Oddziału z Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Centrum Onkologii w Bydgoszczy Serdeczne Podziękowanie za troskliwą i długotrwała opiekę w czasie ciężkiej choroby Salomei Kowalczyk składa RODZINA
PODZIĘKOWANIE Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości, uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Salomei Kowalczyk Księdzu proboszczowi parafii Sicienko Zbigniewowi Zabiszak, rodzinie, sąsiadom, znajomym, Zakładowi Pogrzebowemu pana Stanisława Szczepaniak z Nakła za modlitwę, wieńce i kwiaty serdeczne podziękowanie składa RODZINA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia