Agnieszka Skrzypek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.06.2025
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.06.2025
Głos Wielkopolski
Z żalem przyjęłam wiadomość o śmierci
ś+p
Agnieszki Skrzypek
wieloletniej pracowniczki
Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego
w Poznaniu.
W pamięci pozostanie jako osoba niezwykle skromna,
zawsze uśmiechnięta, oddana swojej pracy.
Przez wiele lat związana
z Wojewódzką Komisją do Spraw Orzekania
o Zdarzeniach Medycznych w Poznaniu.
Rodzinie i Bliskim
składam
wyrazy szczerego współczucia.
Wojewoda Wielkopolska
Agata Sobczyk
oraz
dyrekcja i pracownicy
Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego
w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Daria
1 r
Ola J.
1 r