Helena Luka z domu Kutyła

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.03.2025
Express Bydgoski

„Ci, których kochamy nie umierają,
bo miłość to nieśmiertelność”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 21 marca 2025 roku,
w wieku 91 lat, odeszła nasza Ukochana:
Mama, Teściowa, Siostra, Babcia, Prababcia i Ciocia
ś+p
Helena Luka
z domu Kutyła
Msza święta pogrzebowa, poprzedzona
modlitwą różańcową o godz. 11:30, odprawiona zostanie w czwartek, 27 marca 2025 roku o godz. 12:00
w kaplicy na cmentarzu Bielawki.
Po mszy świętej rozpocznie się ceremonia pogrzebowa.
W smutku pogrążona
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mówią, że śmierć kończy życie, ale nigdy nie kończy relacji, która trwa w sercu." Mija kolejny miesiąc, a cisza po Tobie wciąż jest tak samo głośna. Są tacy ludzie, których nie da się zastąpić i są rany, których czas nie potrafi uleczyć, uczy nas tylko, jak z nimi żyć. Patrzę w niebo i wierzę, że tam, gdzie jesteś, panuje wieczny spokój. Tutaj, w dole, zostawiłaś po sobie pustkę, której nie wypełni żaden dzień i żadne słowo. Dziś znów zapalam to wirtualne światełko, by powiedzieć Ci bezgłośnie: Pamiętam, tęsknię, do zobaczenia w lepszym świecie.

Asia


3 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo tęsknię.

Asia


4 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ci których kochamy nie odchodzą, idą obok nas każdego dnia.'' Wraz z modlitwą i pamięcią******* Spoczywaj w tej ciszy*******

Asia


5 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze w naszej pamięci. Śpij spokojnie...

E.


6 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękujemy za wszystkie wspólne chwile, za Twoją miłość i dobroć. Twoje ciepło, uśmiech i życzliwość na zawsze pozostaną w naszej pamięci". Tesknie

Asia


6 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie umiera ten kto żyje w sercach i pamięci.

Asia


7 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo tęsknię!

Asia


8 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech Anioły się Tobą opiekują!

Asia


9 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Umarli przestają cierpieć, cierpią Ci co pozostali.Spoczywaj w Pokoju!

Asia


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Złote serce miałaś, od życia dużo nie chciałaś, ale zawsze z czułością o nas dbałaś i tak gorąco nas kochałaś.Spoczywaj w pokoju

Asia


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wciąż nie mogę uwierzyć

Asia


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ci których kochamy nie odchodzą, idą obok nas każdego dnia.'' Wraz z modlitwą i pamięcią******* Spoczywaj w tej ciszy*******

Asia


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Śmierć nie pyta o wiek, śmierć nie pyta o ból. Przychodzi, zabiera i pozostawia ogromny smutek i samotność. Ale nie wykreśli wspomnień, pięknych wspólnych chwil, nie odbierze pamięci, miłości i wiary w to, że kiedyś spotkamy się w lepszym świecie... Spoczywaj w pokoju

Asia


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
To tak trudno wytłumaczyć... Że się kogoś nie zobaczy... Że już koniec... że nie wróci... Że nikt tego nie odwróci... Pozostały nam wspomnienia... Smutek w sercu... łza na twarzy... Której nikt nie zauważy... I modlitwa co wciąż łączy... Miłość... która się nie kończy.

Asia


1 r

Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl, o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień. Spoczywaj w pokoju❤️

EK


1 r

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia