Janina Lebiedzińska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.04.2023
Głos Wielkopolski

„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą,
zostaną po nich buty i telefon głuchy”
Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu 12.04.2023 r.
w wieku 86 lat odeszła nasza ukochana
ś+p
Janina Lebiedzińska
Msza święta i pogrzeb odbędą się
w czwartek, 20.04.2023 r. o godz. 10:00 w kościele
pw. św. Antoniego Padewskiego w Poznaniu.
Pogrążona w smutku
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęskniłam za Tobą nawet jak tu byłaś Mamo ! A gdy odeszłaś rok temu tęsknię jeszcze bardziej ...ale Ty mi wynagradzasz tą tęsknotę tym,że ciągle przychodzisz do mnie w moich snach...i jesteś tu wciąż razem ze mną.Dziękuję Ci za to Mamusiu !

Magdalena Pluciak


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie do wiary jak szybko płynie czas......już 6 miesięcy MAMO ! nie ma Ciebie wśród nas .....:(

Magdalena Pluciak


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Już to zrobiłam i w dniu imienin Aniołka na grobie Ci położyłam i się z całego serca o Ciebie pomodliłam.....

Magdalena Pluciak


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamusiu w dniu Twoich imienin Boskim mostem po niebie Wybieram się do Ciebie Chmurki w piękny bukiet ułożę Zaraz potem Aniołka na grobie Ci położę ! Proszę odbierz te dary w niebie a Gwiazdki przypominać mi będą Ciebie !

Magdalena Pluciak


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj w DZIEŃ MATKI mogę Ci złożyć życzenia już tylko w myślach i w głuchej ciszy mając nadzieję,że Ty je ukochana mamo usłyszysz !

Magdalena Pluciak


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak trudno mi uwierzyć w to,że nie ma już na świecie osoby,która dała mi życie :(

Magdalena Pluciak


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze pozostaniesz w moim sercu i pamięci moja najlepsza, Kochana Mamusiu

Ewa Rembalska


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłaś dla mnie jedną z najważniejszych osób na świecie mamo.Teraz jesteś moim najpiękniejszym wspomnieniem.

Magdalena Pluciak


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłaś najwspanialszą mamusią i największą miłością mojego życia

Iwona Lebiedzińska


3 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia