Władysław Buła
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.11.2022
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.11.2022
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiam,
że w wieku 73 lat zmarł nagle
ś+p
Władysław Buła
wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Byczynie
i jej wieloletni radny.
W Zmarłym tracimy wspaniałego człowieka
i cenionego działacza lokalnej społeczności.
Pogrzeb śp. Władysława Buły odbędzie się
10 listopada 2022 r.
o godz. 13.30 w kościele w Biskupicach.
Violetta Porowska, Poseł na Sejm
oraz współpracownicy i działacze
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia