Tadeusz Franczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.02.2025
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.02.2025
Nowiny
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Tadeusza Franczyka
Odszedł od nas człowiek o nienagannej kulturze osobistej,
dużej wrażliwości oraz niezwykłej życiowej mądrości,
który nieprzerwanie przez 26 lat służył społeczności lokalnej
pełniąc najpierw funkcję Naczelnika, a później Wójta Gminy Olszanica.
Cieszył się ogromnym zaufaniem, sympatią oraz ogólnym szacunkiem
nie tylko wśród mieszkańców naszej gminy ale także wielu młodszych samorządowców,
którym z ogromną cierpliwością i rzadko dziś spotykaną życzliwością
przekazywał swoją rozległą wiedzę
i dzielił się swoim niezwykle bogatym doświadczeniem.
Z tego względu przez wielu z nich tytułowany był z atencją i uznaniem
mianem profesora.
Jego oddanie, mądrość i pasja z jaką angażował się w sprawy regionu,
pozostaną w naszej pamięci na zawsze, wpisując się trwale w historię Gminy Olszanica i całych Bieszczadów.
W tym trudnym czasie składamy wyrazy współczucia
Rodzinie
bliskim oraz wszystkim,
którzy mieli zaszczyt współpracować z Panem Wójtem.
Wójt Gminy Olszanica – Krzysztof Zapała
Zastępca Wójta Gminy Olszanica – Robert Petka
Przewodniczący Rady Gminy Olszanica – Tadeusz Darosz
Radni i Sołtysi
Pracownicy Urzędu Gminy Olszanica
i jednostek organizacyjnych
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia