Maciej Bratborski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2026
Głos Wielkopolski

Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Burmistrza Koźmina Wielkopolskiego
ś+p
Macieja
Bratborskiego
wieloletniego samorządowca,
społecznika,
osoby niezwykle zaangażowanej
w sprawy lokalnej społeczności.
Laureata nagrody
„Filar Samorządu Terytorialnego”
za wybitne zasługi
dla rozwoju samorządności w Polsce.
W pamięci pozostanie
jako osoba niezwykle życzliwa,
zawsze oddana swojej pracy.
Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy szczerego współczucia.
Wojewoda Wielkopolska
Agata Sobczyk
I Wicewojewoda Wielkopolska
Karolina Fabiś-Szulc
II Wicewojewoda Wielkopolski
Jarosław Maciejewski
oraz
dyrekcja i pracownicy
Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego
w Poznaniu

Plaża

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi
ś+p
Macieja
Bratborskiego
Burmistrza Koźmina Wielkopolskiego,
wieloletniego, zaangażowanego samorządowca,
wybitnego gospodarza
oddanego sprawom lokalnej społeczności.
Rodzinie, bliskim
oraz
mieszkańcom Miasta i Gminy
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Rada, Zarząd i Pracownicy
stowarzyszenia Wielkopolski Ośrodek Kształcenia
i Studiów Samorządowych

Rodzinie i Bliskim
oraz
całej lokalnej społeczności
Koźmina Wielkopolskiego
składamy
wyrazy głębokiego współczucia
po odejściu
Macieja
Bratborskiego
wieloletniego burmistrza.
Żegnamy zaangażowanego w życie wspólnoty samorządowca, społecznika oddanego pracy i ludziom, dobrego człowieka.
Będzie nam Go brakowało.
Marek Woźniak
Marszałek
Województwa Wielkopolskiego
wraz z Zarządem

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo smutno - odszedł Maciej Bratborski, mądry, prawy i niezwykle życzliwy Człowiek, zawsze pogodny, oddany samorządowi, regionalista. Wiele lat temu pracowaliśmy razem w Unii Wielkopolan. Zawsze można było na Niego liczyć, miał wiele pomysłów dla społeczności lokalnych, to były początki samorządu terytorialnego w Polsce. Będzie Go bardzo brakowało... Zachowam Macieja w dobrej pamięci, niech spoczywa w pokoju, Gabriela Ozorowska

Gabriela Ozorowska


3 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Macieju, żal, że nie ma Cię już z nami, ale mocno wierzę, że się spotkamy

Renata Ratajczak (z d. Błażejewska)


3 mies.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia