Rodzinie i Bliskim Doroty Bogdanowicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2024
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2024
Gazeta Lubuska
„Gdy minie rozpacz i ból, w sercach naszych pozostanie
piękny obraz Twój”
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy naszą Koleżankę
Dorotę Bogdanowicz
wieloletniego dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 1
w Zielonej Górze.
Będziemy Ją wspominać jako osobę pełną dobroci, szlachetną, oddaną.
Najszczersze kondolencje i płynące z serca wyrazy głębokiego współczucia składamy pogrążonej w smutku
Rodzinie i Bliskim
Niech te kondolencje przyniosą Wam pociechę
i złagodzą ból tej straty.
Dyrektorzy zielonogórskich przedszkoli, szkół i placówek
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
J.M.I Sołtyka
2 l