Bogdan dr. n. med. Błaszczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.03.2024
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.03.2024
Dziennik Łódzki
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
dr. n. med.
Bogdana Błaszczyka
wieloletniego pracownika
Zakładu Anatomii Człowieka WAM
i Zakładu Radiologii
Szpitala im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.
Doktor Bogdan
był wspaniałym człowiekiem i doskonałym radiologiem.
Zawsze służył merytorycznym wsparciem
popartym ogromną wiedzą i doświadczeniem.
Pozostanie w naszej pamięci jako dobry człowiek,
współpracownik i kolega.
Żegnamy Go, łącząc się w bólu
z Rodziną
Przyjaciele z Zakładu Anatomii Człowieka WAM
Ania, Wanda, Małgosia, Jadzia,
Wiesław, Jan, Jurek, Stanisław, Tadeusz
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia