prof. dr hab. n. med. Grzegorz Buszewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2023
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2023
Kurier Lubelski
Uniwersytet Medyczny w Lublinie z głębokim smutkiem i żalem zawiadamia,
że w dniu 4 grudnia 2023 roku zmarł
prof. dr hab. n. med.Grzegorz Buszewicz
profesor w grupie badawczo-dydaktycznej,
wieloletni Kierownik Pracowni Toksykologii Sądowej Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej
Uniwersytetu Medycznego w Lublinie,
Przewodniczący Komisji Toksykologii Sądowej Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii
oraz członek wielu towarzystw krajowych i międzynarodowych z zakresu toksykologii,
wybitny ekspert w dziedzinie toksykologii sądowej.
W osobie Zmarłego żegnamy cenionego człowieka nauki, autora wielu prac badawczych,
doskonałego organizatora procesu naukowo-dydaktycznego, wychowawcę wielu pokoleń kadr medycznych
oraz człowieka o wspaniałej osobowości, szczerego i życzliwego, pełnego wewnętrznego ciepła.
Cześć Jego Pamięci!
Wyrazy głębokiego żalu i współczucia
Rodzinie i Przyjaciołom Zmarłego
składają
Rektor, Senat oraz Społeczność
Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Ela
2 l