Edward Klepacki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.10.2022
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.10.2022
Kurier Poranny
Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie
z powodu śmierci
Edwarda Klepackiego
składają
Zarząd i Członkowie
Stowarzyszenia Diabetyków w Białymstoku
„Nikt nie umiera na ziemi,
dopóki żyje w sercach tych, którzy zostają”
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
iż w dniu 19 października 2022 r. odszedł
nasz Kolega leśnik
ś+p
Edward Klepacki
Emerytowany pracownik
Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych
w Białymstoku.
Rodzinie i Najbliższym
przekazuję
najszczersze wyrazy współczucia i żalu.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie.
Andrzej Józef Nowak
Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych
w Białymstoku
wraz z pracownikami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia