Piotr Waśko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.01.2023
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.01.2023
Głos Wielkopolski
Ze smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o odejściu
Piotra Waśko
Dyrektora naszego projektu
Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020,
Zastępcę Dyrektora Departamentu Edukacji
w Urzędzie Marszałkowskim,
wcześniej samorządowca
oddanego sprawom swojej społeczności
i zaangażowanego parlamentarzysty
na rzecz mieszkańców Wielkopolski.
Dziękujemy za piękne rozwijanie
współpracy z młodzieżą i zaszczepianie w nich pasji
do wiedzy i nowych technik jej zgłębiania.
Łączymy się w żalu
z Bliskimi Pana Dyrektora
Marek Woźniak
Marszałek
Województwa Wielkopolskiego
wraz z Zarządem
Z ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość, że odszedł
ś+p
Piotr Waśko
wieloletni Dyrektor naszego Departamentu,
wybitny samorządowiec i parlamentarzysta,
człowiek oddany sprawom wielkopolskiej oświaty, pomysłodawca i autor
wielu ważnych inicjatyw i projektów.
W naszej pamięci pozostanie
jako mądry i wrażliwy człowiek,
a także wszechstronny artysta
o wielkim talencie i sercu.
Łączymy się w żalu
z Jego Bliskimi
Dyrektor
Departamentu Edukacji i Nauki
wraz ze współpracownikami
oraz dyrektorami i pracownikami
jednostek oświatowych i samorządowych
Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu
naszego Kolegi
ś+p
Piotra Waśko
Burmistrza Miasta i Gminy Wieleń w latach 1996-2002
Posła na Sejm RP VI kadencji 2007-2011
aktywnego samorządowca i działacza społecznego,
oddanego swej pracy i ludziom.
Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Rada, Zarząd i Pracownicy
Wielkopolskiego Ośrodka Kształcenia
i Studiów Samorządowych w Poznaniu
„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej…”
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Naszego Kolegi
Piotra Waśki
Posła na Sejm,
Radnego Województwa Wielkopolskiego
oraz Dyrektora Departamentu Edukacji i Nauki
w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.
Pozostanie w naszej pamięci
jako Osoba oddana sprawom Wielkopolan,
która współpracowała w szczególności z młodzieżą.
Człowiek, który wprowadził wiele ważnych inicjatyw związanych z edukacją, rozwojem wsi
oraz administracją publiczną, której sam był pracownikiem.
Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Przewodnicząca Sejmiku
Małgorzata Waszak-Klepka
oraz
Radni Województwa Wielkopolskiego
Ze smutkiem żegnamy zmarłego 29 stycznia 2023 r.
Przyjaciela
ś+p
Piotra Waśko
Prezesa TONZ
niestrudzonego obrońcę zabytków.
Serdeczne kondolencje
Rodzinie i Bliskim
składa
Fundacja Ochrony Zabytków Wielkopolski
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Maria Mackiewicz-Talarczyk
3 l
JĘDRZEJ STEFAN OKSZA - PŁACZKOWSKI
3 l
Asia z rodziną
3 l