Piotr Waśko

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.01.2023
Głos Wielkopolski

Ze smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o odejściu
Piotra Waśko
Dyrektora naszego projektu
Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020,
Zastępcę Dyrektora Departamentu Edukacji
w Urzędzie Marszałkowskim,
wcześniej samorządowca
oddanego sprawom swojej społeczności
i zaangażowanego parlamentarzysty
na rzecz mieszkańców Wielkopolski.
Dziękujemy za piękne rozwijanie
współpracy z młodzieżą i zaszczepianie w nich pasji
do wiedzy i nowych technik jej zgłębiania.
Łączymy się w żalu
z Bliskimi Pana Dyrektora
Marek Woźniak
Marszałek
Województwa Wielkopolskiego
wraz z Zarządem

Plaża

Z ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość, że odszedł
ś+p
Piotr Waśko
wieloletni Dyrektor naszego Departamentu,
wybitny samorządowiec i parlamentarzysta,
człowiek oddany sprawom wielkopolskiej oświaty, pomysłodawca i autor
wielu ważnych inicjatyw i projektów.
W naszej pamięci pozostanie
jako mądry i wrażliwy człowiek,
a także wszechstronny artysta
o wielkim talencie i sercu.
Łączymy się w żalu
z Jego Bliskimi
Dyrektor
Departamentu Edukacji i Nauki
wraz ze współpracownikami
oraz dyrektorami i pracownikami
jednostek oświatowych i samorządowych

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu
naszego Kolegi
ś+p
Piotra Waśko
Burmistrza Miasta i Gminy Wieleń w latach 1996-2002
Posła na Sejm RP VI kadencji 2007-2011
aktywnego samorządowca i działacza społecznego,
oddanego swej pracy i ludziom.
Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Rada, Zarząd i Pracownicy
Wielkopolskiego Ośrodka Kształcenia
i Studiów Samorządowych w Poznaniu

„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej…”
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Naszego Kolegi
Piotra Waśki
Posła na Sejm,
Radnego Województwa Wielkopolskiego
oraz Dyrektora Departamentu Edukacji i Nauki
w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.
Pozostanie w naszej pamięci
jako Osoba oddana sprawom Wielkopolan,
która współpracowała w szczególności z młodzieżą.
Człowiek, który wprowadził wiele ważnych inicjatyw związanych z edukacją, rozwojem wsi
oraz administracją publiczną, której sam był pracownikiem.
Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Przewodnicząca Sejmiku
Małgorzata Waszak-Klepka
oraz
Radni Województwa Wielkopolskiego

Ze smutkiem żegnamy zmarłego 29 stycznia 2023 r.
Przyjaciela
ś+p
Piotra Waśko
Prezesa TONZ
niestrudzonego obrońcę zabytków.
Serdeczne kondolencje
Rodzinie i Bliskim
składa
Fundacja Ochrony Zabytków Wielkopolski

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnamy Piotra Waśko - niezapomnianego, wspaniałego Prezesa Towarzystwa Opieki nad Zabytkami oddział w Poznaniu, Zarząd

Maria Mackiewicz-Talarczyk


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
R.I.P.

JĘDRZEJ STEFAN OKSZA - PŁACZKOWSKI


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Asia z rodziną


3 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia