Serdeczne
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.11.2022
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.11.2022
Kurier Lubelski
Serdeczne podziękowania dla lekarzy o wielkim sercu:
Pani dr Oktawii Pylak-Piwko- Ordynator Oddziału Medycyny Paliatywnej,
Pani dr Magdaleny Naja-Wiśniewskiej- Ordynator Oddziału Geriatrii
orazPani Renaty Rudzińskiej- Pielęgniarki Oddziałowej,
Pań Pielęgniarek i całego Personelu
ww. Oddziałów Szpitala Wojewódzkiego im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Lublinie
za bezinteresowną pomoc, fachową opiekę, życzliwość, zrozumienie i pełny profesjonalizm
podczas pobytu naszej mamy
Genowefy Krawczyk
w szpitalu
składają córki:
Mariola Krasa, Jadwiga Proczke
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia