Izabela Królikowska

This was published in the following publications on 24.02.2025:
Głos Wielkopolski

Z wielkim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Izabeli Królikowskiej
naszej Koleżanki,
oddanej swojej pracy, pełnej empatii i życzliwości
sekretarki Oddziału Reumatologii,
Układowych Chorób Tkanki Łącznej
i Immunoterapii Chorób Reumatycznych.
Jej profesjonalizm,
serdeczność i zaangażowanie
na zawsze pozostaną w naszej pamięci.
Była osobą niezwykle cenioną
i szanowaną przez współpracowników,
a Jej odejście pozostawia pustkę,
której nie sposób wypełnić.
Rodzinie i Bliskim
składamy najszczersze wyrazy współczucia
oraz wsparcia w tych trudnych chwilach.
Pracownicy i Dyrekcja
Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego
im. Józefa Strusia w Poznaniu

Beach

Rodzinie i bliskim
głębokie wyrazy współczucia
i słowa pełnego wsparcia z powodu śmierci
ś+p
mgrIzabeli Królikowskiej
mojej wieloletniej, wspaniałej i oddanej sekretarki,
składa
prof. Piotr Leszczyński,
ordynator Oddziału Reumatologii,
Układowych Chorób Tkanki Łącznej
i Immunoterapii Chorób Reumatycznych
Szpitala im. J. Strusia w Poznaniu
Izo, będziesz zawsze w mojej pamięci.

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Iza za późno dotarła do mnie wiadomość, żeby Cię pożegnać,mimo upływu lat słyszę Twój głos i widzę Twój uśmiech,,,teraz TAM jest Ciebie pełno.Iza do zobaczenia na tych niwach zielonych,nad tymi spokojnymi wodami, czekaj tam na nas... Bądź wola Twoja... jakie to trudne. Rodzinie składam głębokie wyrazy współczucia.​Małgorz​ata R.

Malgorzata Roszczka


1yr

Droga Izo, za szybko za krótko ale w naszej pamięci na wieki. Życie szybko ucieka ale pamiętaj po drugiej stronie znów będziemy chodzić do szkoły i na wagary. Spoczywaj w pokoju i my też tam trafimy niedługo .

Paweł S


1yr

End of content

No more pages to load