Andrzeja Syguta
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.11.2022
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.11.2022
Dziennik Łódzki
„Każdy człowiek, nawet najskromniejszy,
zostawia ślad po sobie,
jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość.
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”.
Ze smutkiem żegnamy naszego Kolegę
ś+p
dr. n. med.Andrzeja Syguta
wieloletniego Ordynatora
Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej
Pabianickiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Zarząd Spółki, Lekarze i Pielęgniarki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Wspanialy lekarz, wielką szkoda
3 l
Damian
3 l