Elżbieta Bajońska-Bąk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.12.2024
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.12.2024
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki,
Elżbiety Bajońskiej-Bąk
która odeszła 10 grudnia 2024 roku.
Była nie tylko cenionym przyjacielem, pracownikiem naszego zespołu, ale przede wszystkim osobą o wielkim sercu, zawsze życzliwą i gotową nieść pomoc innym. Jej uśmiech, ciepło i zaangażowanie na zawsze pozostaną w naszej pamięci . Nie sposób wyrazić, jak bardzo będzie nam Jej brakowało.
Rodzinie i Bliskim Elżbiety
składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia w tym trudnym czasie.
Zespół Radiowców z Radia Poznań S.A.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia