Barbara Korczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2025
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2025
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
iż dnia 14.03.2025 r. zmarła
Barbara Korczyk
Długoletni i oddany pracownik
Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego,
Zastępca Dyrektora ds. Ekonomicznych.
Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składa
Dyrekcja z Zespołem Pracowników
Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu
Składamy najserdeczniejsze Podziękowania Wszystkim uczestnikom ceremonii pogrzebowej
ś+p
Barbary Korczyk
Przyjaciołom zmarłej, b. sąsiadom, przedstawicielom szpitali w Opolu, nauczycielom, rodzinie i osobom,
którym zmarła była znana.
Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem
Lekarzy i Pielęgniarek Uniwersyteckiego Szpitala w Opolu.
Bardzo jesteśmy wdzięczni personelowi OIOM-u,
gdzie spotkaliśmy się z delikatnością lekarzy i pielęgniarek, którzy do końca walczyli o życie Barbary.
Słowo „Dziękujemy” okazuje się czasem za mało.
Rodzina zmarłej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Helena Szkaluba
1 r
Krystyna Strózik
1 r