Z głębokim żalem zawiadamiamy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.07.2009
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.07.2009
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 11 lipca 2009 r. odszedł ukochany Mąż, Brat, Szwagier, Wujek, Przyjaciel śp. ROMAN BĄK Msza żałobna odbędzie się 17 lipca 2009 r. o godz. 8.30 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Koszalinie. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 17 lipca o godz. 9.45 w kaplicy Domu Pogrzebowego Wrotniewscy przy ul. Rózanej 8 Pogrążona w smutku żona z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia