Iwona Bieroń

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.09.2024
Dziennik Polski

Podziękowanie
Ordynatorowi Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie
Panu prof. dr. hab. med. Andrzejowi Budzyńskiemu – Wspaniałemu Chirurgowi,
Człowiekowi wielkiego serca i empatii, bezgranicznie oddanemu Chorym, za wielokrotnie przeprowadzone perfekcyjnie zabiegi chirurgiczne oraz stworzenie wspaniałej atmosfery i profesjonalnej na najwyższym poziomie opieki
w czasie wielokrotnego pobytu w szpitalu i długoletniej choroby mej Małżonki
ś+pIwony Marii Bieroń
ś+p
Pani dr med. Dorocie Budzyńskiej, Panu dr. hab. med. Piotrowi Budzyńskiemu za niezwykłą życzliwość, okazane serce, słowa nadziei i otuchy, wszystkimLekarzom Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej
oraz przede wszystkimWspaniałym Paniom Pielęgniarkom, zwłaszcza z nadzoru pooperacyjnego,
za niezwykle serdeczną, troskliwą, pełną oddania opiekę do ostatnich chwil życia mej Małżonki.
Słowa specjalnej podzięki kieruję doPani Dorotki, kierownika Sekretariatu Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej,
za niezwykłą serdeczność, wspieranie mnie w trudnych dla mnie chwilach i dodawanie tak bardzo potrzebnej mi otuchy.
Panu dr. med. Marcinowi Hetnałowi – Dyrektorowi Radioterapii Amethyst iPani dr med. Marii Marczak-Ziętkiewicz
z Oddziału Radioterapii Amethyst za niezwykłą życzliwość, okazane serce, słowa otuchy i wspomaganie radioterapią.
Pani dr med. Jadwidze Gniady-Jastrzębskiej z Oddziału Endoskopii Szpitala im. Rydygiera za niezwykłą serdeczność, troskliwość i perfekcyjne wykonywanie badań i zabiegów endoskopowych ERCP.
Wszystkim Lekarzom i Pielęgniarkom Oddziału Onkologii Szpitala im. Rydygiera.
Panu prof. dr. hab. med. Piotrowi Wysockiemu – Kierownikowi Kliniki Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie sterującemu dalszą intensywną chemioterapią.Pani Dr med. Annie Michałowskiej-Kaczmarczyk,
bezpośrednio czuwającej nad przebiegiem chemioterapii, za wspieranie słowami otuchy i nadziei.
Wszystkim Pielęgniarkom Kliniki Onkologii, a zwłaszczaPaniom: mgr Małgorzacie Gawlik i mgr Barbarze Baca
za niezwykłą życzliwość, serce i wspaniałą podtrzymującą na duchu atmosferę składam najserdeczniejsze,
z głębi serca płynące podziękowania. Serdecznie dziękujęPani dr med. Małgorzacie Kieć-Klimczak
iPani dr med. Monice Buziak-Bereza z pracowni Medycyny Nuklearnej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
za wielokrotne wykonanie badania PET oraz niezwykłą serdeczność, słowa wsparcia i otuchy.
Panu dr. med. Wiesławowi Pawlikowi– Kierownikowi II Pracowni Komputerowej Zakładu Diagnostyki Obrazowej
Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie za stałe monitorowanie radiologiczne terapii onkologicznej,
Jego wielkie zaangażowanie, niezwykłą serdeczność i stałe wspieranie mnie otuchą w trudnych dla mnie chwilach.
Przewielebnym Kapłanom: Księdzu dr Przemysławowi Mardyle – Proboszczowi parafii Pobiednik Mały
za przewodniczenie liturgii pożegnania i słowa wygłoszonej homilii,Księdzu Prałatowi Ryszardowi Luberowi
– Dyrektorowi Domu Księży Chorych w Swoszowicach za udział w koncelebrze pogrzebowej Mszy Św.
i odprowadzenie Zmarłej do grobowca rodzinnego oraz za modlitwy i stałe wsparcie duchowe w trakcie 4-letniej ciężkiej, nieuleczalnej choroby nowotworowej Ś.P. mej Małżonki orazWszystkim tak licznymUczestnikom pożegnania i Jej ostatniej drogi życia składam z głębi serca płynące serdeczne podziękowania: Bóg zapłać.
Wdzięczny:Krzysztof Bieroń

Plaża

Non omnis moriar
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach
i życzliwej pamięci
Z głębokim smutkiem i żalem
zawiadamiamy, że w dniu 1 września 2024 r.
opatrzona Św. Sakramentami,
po heroicznej, długoletniej walce
z ciężką nieuleczalną chorobą,
zasnęła w Panu i odeszła od nas na zawsze
ś+p
Iwona Maria Bieroń
z d. Zięba
l. 61
Dypl. Pielęgniarka Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie Najukochańsza i Najdroższa Żona
Najlepszy i Najwierniejszy Przyjaciel,
Niezwykła Osoba wielkiego serca
o pogodnym promiennym uśmiechu,
pełna miłości, dobroci i życzliwości dla wszystkich ludzi, niezmiernie wrażliwa na ludzkie cierpienia,
bez reszty oddana Pacjentom, wiernie
i ofiarnie spełniająca swe powołanie wobec Chorych.
Całym swoim życiem zasługiwała na wielki szacunek,
miłość i uznanie nas wszystkich.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
koronką do Bożego Miłosierdzia,
modlitwą różańcową oraz Mszą Świętą w środę,
w dniu 18 września 2024 r. o godz. 15.00 w kościele parafialnym w Pobiedniku Małym,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej do grobowca rodzinnego.
Pogrążeni w głębokim smutku, żalu i żałobie:
Mąż, Bratowa, Bratanice z Mężami i Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia