Elżbieta Michalik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.03.2010
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.03.2010
Dziennik Zachodni
Po długiej i ciężkiej chorobie odeszła w Panu nasza ukochana Żona, Matka i Babcia śp. Elżbieta Michalik, długoletnia dyrektor szkoły i wychowawca wielu pokoleń młodzieży. Msza żałobna odprawiona zostanie w kościele św. Krzysztofa w Tychach dnia 11 marca 2010 r. o godz. 13.00, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku w Czechowicach. O czym zawiadamia pogrążona w smutku Rodzina.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
ELŻBIETA MICHALIK
15 l
Grzegorz Michalik
15 l