Mariana Miśkiewicza
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.01.2023
Express Ilustrowany
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.01.2023
Express Ilustrowany
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
wyjątkowego człowieka - społecznika
oddanego sprawom mieszkańców Zgierza
i powiatu zgierskiego,
zaangażowanego w utworzenie
i budowę ośrodka hospicyjnego
ś+p
Mariana Miśkiewicza
Prezesa Stowarzyszenia Hospicjum
im. Jana Pawła II w Zgierzu
Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Telewizji Kablowej „Centrum” Zgierz
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
wyrazy głębokiego współczucia
składa
Starosta Zgierski Bogdan Jarota
wraz z Zarządem i Radą Powiatu Zgierskiego
Z wielkim smutkiem żegnamy
ś+p
Mariana Miśkiewicza
Prezesa Stowarzyszenia Hospicjum im. Jana Pawła II
w Zgierzu
Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Telewizji Kablowej „Centrum” Zgierz.
Rodzinie
orazBliskim
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Burmistrz Głowna
Grzegorz Janeczek
oraz
Przewodniczący Rady Miejskiej w Głownie
Grzegorz Szkup
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia