Włodzimierz Kusak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.09.2022
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.09.2022
Kurier Poranny
Z głębokim smutkiem i żalem informujemy,
że 15 września 2022 r. zmarł
ś+p
Włodzimierz Kusak
były Przewodniczący Rady Miasta Białystok.
Żegnamy Przyjaciela,
Żegnamy Wspaniałego Człowieka,
który żył z nami i dla nas.
Dziękujemy za wszystko.
Pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze…
Rodzinie i Najbliższym
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Rektor i Kanclerz
Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia