Z głębokim żalem pożegnaliśmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.03.2009
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.03.2009
Nowiny
Z głębokim żalem pożegnaliśmy Śp. Leszka Biesiadę. Przewodniczącego Związku Zawodowego Przemysłu Elektromaszynowego WSK "PZL-Rzeszów" S.A. Długoletniego zasłużonego pracownika, dobrego człowieka. Rodzinie zmarłego wyrazy szczerego współczucia składają koleżanki i koledzy z zarządu ZZPE WSK "PZL-Rzeszów" S.A.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia