Stanisław Janyga
This was published in the following publications on 19.02.2025:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 19.02.2025:
Głos Wielkopolski
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 13.02.2025 r. odszedł
Stanisław Janyga
były Wiceprezes Zarządu Spółdzielni, Główny Księgowy, wieloletni Członek Spółdzielni, uhonorowany wieloma odznaczeniami. Zawsze oddany idei Spółdzielczości.
Rodzinie oraz Bliskim
serdeczne wyrazy współczucia
składają
Rada Nadzorcza, Zarząd, Pracownicy i Członkowie "Społem" Gastronomicznej Spółdzielni Spożywców w Poznaniu.
End of content
No more pages to load