Andrzej Fałek

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.05.2024
Dziennik Polski

Odszedł od nas wspaniały Kolega,
oddany swojej pracy i pacjentom.
Dr n. med.
Andrzej Fałek
ciepły, skromny i życzliwy człowiek,
zawsze służył radą i wsparciem.
Będzie Go nam brakowało.
Na zawsze zostanie w naszej pamięci.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy szczerego współczucia
składa
zespół Oddziału Otolaryngologicznego
Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego
SP ZOZ w Krakowie

Plaża

Non omnis moriar
Horacy
Z życia zostałeś nam zabrany,
ale nie z naszych serc.
Pogrążeniu w głębokim żalu zawiadamiamy,
że w dniu 5 maja 2024r. odszedł od nas
ŚP dr. nauk medycznych Andrzej Fałek
najdroższy Tata, Dziadziuś i Brat, lekarz Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie oraz twórca i wieloletni ordynator Oddziału Otolaryngologii Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, bezgranicznie oddany pacjentom i swojej pracy.
Andrzej Fałek
lat 83
Nabożeństwo żałobne odbędzie się w dniu 14 maja 2024 r. o godz. 14:00 w Kościele pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Korzkwi, po którym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarzu parafialnym.
Pogrążeni w smutku
syn, córka, siostry z rodzinami

Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji

Z ogromnym żalem i smutkiem żegnamy
dr n. med.
Andrzeja Fałka
pierwszego i wieloletniego Ordynatora Oddziału Otolaryngologii w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o.
Rodzinie i najbliższym
składamy serdeczne wyrazy współczucia
Zarząd i pracownicy Szpitala Specjalistycznego im.Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Dziękujemy Doktorze za wszystko.

Przemysław


6 mies.

Pan dr Falek że 20 lat temu wycinał mi migdaly. Był człowiekiem empatycznym profesjonalnym miłym i serdecznym. mimo iż bardzo bałam się zabiegu zrobil to szybko i sprawnie.zawsze Ciepło o nim myślę szkoda ze odchodzą tacy ludzie:(

Alicja Zajac


7 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać życzliwość, bezinteresowność i niezwykłą fachowość Pana Doktora

M. T.- wdzięczna pacjentka


1 r

Myślę o Tobie

Marta Biel Gołaska


2 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia