Tomaszowi Ambryszewskiemu
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.01.2026
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.01.2026
Echo Dnia
Pragnę złożyć
wyrazy szczerej wdzięczności
Panu Ordynatorowi
lek. med. Tomaszowi Ambryszewskiemu
oraz całemu Zespołowi Lekarzy i Pielęgniarek
Oddziału Geriatrii
w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów
Opieki Zdrowotnej w Staszowie
za profesjonalną pełną zaangażowania i empatii opiekę
okazaną mi podczas pobytu w szpitalu.
Z wyrazami szacunku i uznania
Bogdan Gajda
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia