Ewa Rzewuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.12.2024
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.12.2024
Gazeta Wrocławska
Z ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani
drEwy Rzewuskiej
Radnej Województwa Dolnośląskiego
III, IV i V kadencji w latach 2006-2015.
Wykładowczyni Uniwersytetu Przyrodniczego.
Harcerki w stopniu podharcmistrza.
Działaczki Klubu Inteligencji Katolickiej przez 45 lat.
W 1990 roku z ramienia Komitetu Obywatelskiego
została wybrana do Rady Miasta Wrocławia,
gdzie zasiadała przez trzy kadencje, była również
Radną Sejmiku Województwa Wrocławskiego.
W 2013 roku uhonorowana tytułem „Społecznik Roku”.
W 2019 roku odznaczona Złotą Odznaką Honorową Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.
Żegnamy wspaniałą, niezmiernie życzliwą
i sympatyczną Osobę,
działaczkę samorządową i społeczną.
Rodzinie i Najbliższym
wyrazy głębokiego współczucia
w imieniu Radnych Województwa Dolnośląskiego
oraz Pracowników Kancelarii Sejmiku
składa
Jerzy Pokój
Przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia