Izabelka, Kajunia, Tomek Wiktorscy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.12.2022
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.12.2022
Gazeta Lubuska
Serdecznie dziękujemy
Urzędowi Marszałkowskiemu,
Dyrekcji i Pracownikom PKN ORLEN S.A.
oddział PGNiG w Zielonej Górze
oraz koleżankom i kolegom z Laboratorium,
Klubowi Kibica ZASTAL,
Lubuskiemu Stowarzyszeniu na rzecz Kobiet BABA, środowisku Prawniczemu,
Dyrekcji i Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej nr 11,
Dyrekcji i wychowawcom Przedszkola nr 46,
Dyrekcji i wychowawcom żłobka nr 7 „Kubuś Puchatek”,
Proboszczowi i Księżom
z parafii św. Alberta Chmielowskiego,
koleżankom i kolegom, sąsiadom, instytucjom i firmom,
jak i osobom prywatnym za wsparcie i życzliwość
okazane nam po tragicznej stracie naszych Najbliższych
Izabelki, Kajuni i Tomka
Dziękujemy również za udział w uroczystościach pogrzebowych
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia