Kinga Ślęzak
This was published in the following publications on 18.08.2022:
Dziennik Zachodni
This was published in the following publications on 18.08.2022:
Dziennik Zachodni
W dniu 13 sierpnia 2022 r. odeszła
ś+p
Kinga Ślęzak
pielęgniarka
Oddziału Intensywnej Terapii i Anestezjologii
Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszej Wspaniałej Koleżanki.
Była oparciem i ostoją
w walce o życie i zdrowie pacjentów.
Wrażliwa na drugiego człowieka,
zawsze niosąca pomoc.
Szanowana i lubiana przez współpracowników.
Żegnamy Ją, łącząc się w bólu
z Rodziną.
Dyrekcja i Pracownicy
Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego
Centrum Onkologii i Traumatologii
im. M. Kopernika w Łodzi
End of content
No more pages to load
M
3yrs
Zofia Sandak-Bernat
3yrs