dr Małgorzata Wierzbicka - Ciach
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.09.2022
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.09.2022
Gazeta Lubuska
Z głębokim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o odejściu
ś+p
drMałgorzaty Wierzbickiej-Ciach
oddanego pacjentom lekarza chorób wewnętrznych
Wyrazy współczucia
Rodzinie
składają
koleżanki i koledzy oraz pracownicy
Przychodni Lekarskiej „SANUS” w Zielonej Górze
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia