Tomasz Krynicki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.09.2024
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że 19 września 2024 roku odszedł
dr med.
Tomasz Krynicki
Lekarz
specjalista pediatrii i nefrologii dziecięcej
w Szpitalu Klinicznym im. K. Jonschera UM w Poznaniu,
Pozostanie w naszej pamięci
jako Lekarz oddany pacjentom,
serdeczny Współpracownik,
Człowiek o ogromnej wrażliwości
na potrzeby innych.
Rodzinie i Bliskim
serdeczne wyrazy współczucia
składają
Dyrekcja Szpitala
wraz z pracownikami

Plaża

,,Są chwile i ludzie, których się nie zapomina”
W dniu 19 września 2024 roku
odszedł nagle nasz ukochany Mąż i Tato,
lekarz, doktor nauk medycznych.
Człowiek o wielkim sercu i wielu talentach.
Jesteśmy wdzięczni za
Twoją obecność, miłość i troskę.
Tomasz Krynicki
lat 63
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
26.09.2024 o godz. 11:00
w Parafii Księży Zmartwychwstańców
pw. Imienia Maryi przy ul. Santockiej 15 w Poznaniu.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się
26.09.2024 o godz. 12:00
na Cmentarzu Parafialnym Parafii
pw. Imienia Maryi przy ulicy Braniewskiej.
Pogrążeni w smutku
Żona i Syn

Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr med.
Tomasza Krynickiego
wspaniałego lekarza i człowieka

Składamy najszczersze wyrazy współczucia i otuchy
Rodzinie oraz Bliskim
Lekarze, pielęgniarki i współpracownicy
Kliniki Kardiologii Dziecięcej
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

ś+p
drTomasz Krynicki
Tomku,
„Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania,
tak jakbyś nie chciał swym odejściem smucić,
tak jakbyś wierzył w godzinę rozstania,
że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić”
(ks. J. Twardowski)
Doroto, Michale,
Tomek był wybitnym lekarzem,
całym sercem oddanym swym małym pacjentom,
skromnym i dobrym człowiekiem, przyjacielem.
„Każdy człowiek, nawet najskromniejszy,
zostawia ślad po sobie.
Nie da się więc człowieka zamknąć
w granicach jego narodzin i śmierci,
jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość”
(A. Kępiński)
I tak jak w piosence Maryli Rodowicz,
której Tomek był najwierniejszym fanem:
„Ale to już było i nie wróci więcej, i choć tyle się zdarzyło,
to do przodu wciąż wyrywa głupie serce”,
choć moje serce też będzie gnać do przodu,
na zawsze w nim pozostanie wspomnienie o Tomku.
Całym sercem jestem z Wami
Aldona Siwińska

Z ogromnym żalem i smutkiem żegnamy
Doktora
Tomasza Krynickiego
wieloletniego lekarza Szpitala Klinicznego im. K. Jonschera w Poznaniu
Rodzinie i Bliskim
składamy najszczersze wyrazy współczucia. Jego profesjonalizm, serdeczność i oddanie pozostaną na zawsze w naszej pamięci.
Kierownik oraz zespół Kliniki Otolaryngologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Dziękujemy Panie Doktorze za wszystko…będziemy pamiętać

Piotr


1 r

Wyrazy współczucia dla Rodziny Pana Doktora.... Wspaniały człowiek o wielkim sercu, leczył dwójkę moich dzieci. Wielka strata, na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Ona


1 r

Wyrazy współczucia dla bliskich. Panu doktorowi bardzo dziękujemy za prowadzenie i leczenie naszego synka. Ogromną strata…

Adrianna pacjentka


1 r

Doktorze zostaniesz na zawsze w naszych sercach dzięki tobie nasz syn żyje dowiedzieliśmy się zbyt późno że odszedłeś z tego świata i zbyt za wcześnie

Lukasz


1 r

Bardzo mi przykro, lekarz o wielkim sercu do dzieci.

Katarzyna Stefaniak


1 r

Wspaniały człowiek i lekarz. Zawsze będziemy miło wspominać. Do zobaczenia

Karol


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo bolesna wiadomość, cudowny lekarz i wspaniały człowiek. Wyrazy współczucia dla Bliskich pana doktora.

Mama Hani


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
...non omnis moriar...

GRAŻYNA JARZĄBEK-BIELECKA Z RODZINĄ


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
R.I.P

Jerzy


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy współczucia dla bliskich

Anna Stromczyńska


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w spokoju Tomku

Maria Woźniak koleżanka z klasy


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek

Marysia


1 r

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Agnieszka


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek

Barbara


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek

Barbara


1 r

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia