Jadwiga Kuczma-Napierała

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.04.2024
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani
ś+p
ś+p
Jadwigi
Kuczma-Napierały
Wielkopolskiego Państwowego Wojewódzkiego
Inspektora Sanitarnego.
Rodzinie i Bliskim Zmarłej
najszczersze wyrazy współczucia składają
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Chodzieży
oraz pracownicy Powiatowej Stacji
Sanitarno-Epidemiologicznej w Chodzieży

Plaża

Z wielkim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
doktor
Jadwigi
Kuczma-Napierały
Wielkopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego
oraz Dyrektora Wojewódzkiej Stacji
Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu.
Żegnamy Człowieka o wielkim sercu,
cenioną specjalistkę w dziedzinie epidemiologii,
pedagoga oraz zasłużonego pracownika
Państwowej Inspekcji Sanitarnej
uhonorowaną
Brązowym Krzyżem Zasługi,
Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę,
Odznaką Honorową za Zasługi dla Ochrony Zdrowia
oraz Odznaczeniem
Sztabu Generalnego Wojska Polskiego
za pracę na rzecz zwalczania pandemii COVID-19.
Łącząc się w bólu i smutku
Rodzinie i Najbliższym
najszczersze kondolencje
z wyrazami głębokiego współczucia
składają
Zastępca
Wielkopolskiego Państwowego Wojewódzkiego
Inspektora Sanitarnego
Kadra Kierownicza oraz Pracownicy
Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej
w Poznaniu

Z głębokim żalem
przyjęłam wiadomość o śmierci
dr n. biol.
Jadwigi
Kuczma-Napierały
Wielkopolskiego Państwowego Wojewódzkiego
Inspektora Sanitarnego,
wybitnej specjalistki z dziedziny medycyny społecznej
oraz higieny i epidemiologii,
wieloletniej dydaktyk i wykładowcy
z dziedziny pielęgniarstwa zachowawczego
oraz epidemiologii i systemu jakości,
odznaczonej
Krzyżem Zasługi,
Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę
i Odznaką Honorową za Zasługi dla Ochrony Zdrowia.
W znaczący sposób zasłużyła się
na rzecz bezpieczeństwa
epidemiologiczno-sanitarnego Wielkopolan,
zwłaszcza w trakcie pandemii koronawirusa.
Rodzinie i Bliskim
składam
wyrazy szczerego współczucia.
Wojewoda Wielkopolska
Agata Sobczyk

Jest granica bólu po której przychodzi ukojenie
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych.
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 24 marca 2024 r. odeszła od nas
nasza ukochana Żona i Mama
ś+p
Jadwiga
Kuczma-Napierała
lat 63
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona
w piątek, 12 kwietnia 2024 r. o godz. 12.00
w kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza
ul. Nowina 1 w Poznaniu. Pogrzeb po mszy
na cmentarzu Zabytkowym Parafialnym ul. Nowina 1.
W smutku pogrążeniMąż, Córka i Zięć

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odpoczywaj w Bogu

Iwona


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żal

AR


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek

Jola


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek

MR


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
RIP

Maciej Pordąb


2 l

Tak mi przykro, wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie

Ola


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrwana z życie, lecz nie z naszych serc.............. Bóg sam wybrał ten czas.

Agnieszka i Ola


2 l

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie

Małgorzata


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

Ula


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jadziulek śpij spokojnie

WW


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek

Jola


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek

Jola


2 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia