Marek Zaręba
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.06.2025
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.06.2025
Gazeta Lubuska
Z głębokim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana
Marka Zaręby
lekarza, działacza sportowego i społecznego,
wieloletniego Radnego Województwa Lubuskiego.
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składamy wyrazy współczucia.
Marcin Jabłoński
Marszałek Województwa Lubuskiego
Anna Synowiec
Przewodnicząca Sejmiku Województwa Lubuskiego
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Marka Zaręby
lekarza i Dyrektora SPZOZ w Sulęcinie,
jednego z twórców Powiatu Sulęcińskiego,
wieloletniego Radnego
Sejmiku Województwa Lubuskiego.
Jego wkład w rozwój lokalnej służby zdrowia,
aktywność na rzecz mieszkańców
oraz współtworzenie samorządności pozostaną
na zawsze w naszej pamięci
i zapiszą się złotymi zgłoskami w historii powiatu.
Rodzinie, Bliskim
i Współpracownikom
składamy
wyrazy najgłębszego współczucia i żalu.
W imieniu Rady
i Zarządu Powiatu Sulęcińskiego
Tadeusz Dąbroś
Przewodniczący Rady
Tomasz Prozorowicz
Starosta Sulęciński
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi
Marka Zaręby
Wyrazy szczerego współczuciaRodzinie i Bliskim
składają
koleżanki i koledzy
z Okręgowej Izby Lekarskiej w Gorzowie Wlkp.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia