Barbara Łagoda
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.04.2025
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.04.2025
Nowa Trybuna Opolska
Z ogromnym smutkiem dowiedzieliśmy się o odejściu
naszej wieloletniej Koleżanki
Barbary Łagody
Pani Barbara była wspaniałym kierownikiem pracowni
w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Opolu,
doskonałym nauczycielem-konsultantem i psychologiem.
Posiadała nie tylko ogromną wiedzę, ale też
uważnie słuchała ludzi i potrafiła z nimi rozmawiać.
Zawsze pomocna i oddana.
Będzie nam bardzo brakowało Jej obecności wśród nas!
Dyrekcja i Pracownicy
Opolskiego Centrum Edukacji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Grażyna Jurowicz
1 r
Agnieszka
1 r