Wiesława Cichocka - Zimpel z domu Kuik

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.12.2025
Głos Wielkopolski

Z wielkim smutkiem i poczuciem głębokiej straty
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
w dniu 6 grudnia 2025 roku.
ś+p
Wiesławy
Cichockiej-Zimpel
z domu Kuik
naszej drogiej Koleżanki z ławy szkolnej,
Przewodniczącej klasy, a przede wszystkim
– bliskiej nam sercem Przyjaciółki.
Wiesia pozostanie w naszej pamięci jako Osoba
o niezwykłej wrażliwości, talentach i pięknie ducha.
Potrafiła dostrzegać to, co ważne i ludzkie;
niosła dobro, życzliwość i ciepły uśmiech,
którym obdarzała wszystkich wokół.
Jej pasja, artystyczna osobowość,
otwartość na ludzi i ich sprawy tworzyły atmosferę,
której nie da się zapomnieć.
Wspominamy lata spędzone razem – śmiech, rozmowy, spotkania i wspólne chwile,
które na trwałe zapisały się w naszej pamięci.
Odeszła Osoba wyjątkowa, a ślad, jaki pozostawiła
w naszych sercach, będzie z nami na zawsze.
Rodzinie Zmarłej – Mężowi, Synowi
oraz wszystkim Najbliższym
składamy wyrazy najgłębszego współczucia,
łącząc się z Wami w bólu i żalu.
Niech świadomość, jak bardzo była ceniona i kochana, stanie się choć odrobiną ukojenia w tym trudnym czasie.
„Światłość wiekuista niechaj Jej świeci”
Przyjaciele
Klasa IV G – matura 1974
VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Poznaniu

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Ludzie przychodzą,ludzie odchodzą . Wiemy o tym, ale za każdym razem , gdy się to zdarza , jesteśmy zaskoczeni .To jedyna rzecz w naszej egzystencji , której możemy być pewni., ale często łamie nam SERCE”.♥️KOCHANA Wiesiu, NA ZAWSZE W SERCU♥️, pięknych wspomnieniach i pamięci .

Ania S-R


6 mies.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia