Narcyza Pacek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2010
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2010
Gazeta Lubuska
"Złote serce miałaś, od życia niewiele chciałaś; odeszłaś tak nagle, że trudno uwierzyć, a tym bardziej się pogodzić ..." Z głębokim bólem zawiadamiamy, że 16 stycznia 2010 roku odeszła od nas kochana MAMUSIA, BABCIA, SIOSTRA śp. NARCYZA PACEK Pogrzeb odbędzie się w środę, 20 stycznia 2010 roku o godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku rodzina Msza św. w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.30 w kościele pw. Św. Franciszka z Asyżu.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Halina
13 l
Pamięć jest wciąż żywa
13 l
jola
16 l