Jadwiga Ścisłowska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.09.2025
Dziennik Bałtycki

Z ogromnym żalem i smutkiem żegnamy
lek. med.
Jadwigę Ścisłowską
niezwykle zaangażowanego i oddanego pacjentom lekarza
Rodzinie i Ich Najbliższym
składamy serdeczne wyrazy współczucia
Koleżanki i Koledzy z Oddziału Okulistycznego 7 Szpitala Marynarki Wojennej

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Leczyłem się z powodu jaskry u Pani dr Ścisłowskiej ok. 10 lat. Była b. zaangażowaną i empatyczną lekarką, poświęcającą pacjentowi dużo więcej czasu niż ustalona norma. Zachowam Ją we wdzięcznej pamięci. RIP.

Antoni C.


3 mies.

Wspaniały Człowiek. Doskonała Pani Doktor. Ciepło i empatia , którym się Pani dzieliła zostanie z nami.

Ewa Kotarba-Tysarczyk


5 mies.

Bardzo bolesna wiadomość> Wspaniała Pani Dr i Kobieta. Pokój Jej Duszy.

Irena Szymańska


6 mies.

Ogromny żal i smutek po stracie Pani dr Jadwigi Ścisłowskiej niezwykle oddanej pacjentom lekarki. Wspaniała lekarka, pełna empatii i poświęcenia. Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny

Grażyna Olesiuk


6 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jeszcze nie tak dawno Pani Doktor przyjmowała nas w gabinecie i nawet w swoim domu, moje córeczki traktowała jak wnuczki. Pełna empatii, humoru i życia wspaniała kobieta, tacy ludzie nie powinni tak odchodzić. Wielki żal i kondolencje dla rodziny.

Danuta Szyłańska-Cieślik


9 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielka strata, ogromny smutek i żal. Wyrazy współczucia dla Rodziny i Najbliższych.

Aleksandra M.


9 mies.

Wielka strata. Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych. Pani Doktor była wspaniałą, pełną empatii i poświęcenia lekarką i po prostu dobrym Człowiekiem. Dziękuję Pani Doktor za ponad 30 lat opieki nad moim wzrokiem.

Magdalena Sroga


9 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielka strata,i niedowierzanie ,nie tak miało być.Dziękuję P.dr za piękne wspólne 23 lata pracy,cenne rozmowy zawodowe ,prywatne i naukę humanitaryzmu.​Zosta​ła pustka i wielki żal.Kondolencje dla najbliższych.

Lidia Rybicka


9 mies.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia