Agnieszka Podgórska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.08.2025
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.08.2025
Dziennik Zachodni
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani
mgr Agnieszki Wójcik-Podgórskiej
Prezes Spółdzielni „Załęska Hałda” w Katowicach.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
oraz całej społeczności Spółdzielczej „Załęska Hałda”
składa
Zarząd
Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia