Adam Woźniak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.04.2025
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 5 kwietna 2025 roku zmarł
Ś+P Adam Woźniak żył lat 88
ukochany Mąż, Ojciec, Dziadek i Pradziadek.
Na zawsze pozostanie w naszych sercach.
O czym z bólem zawiadamia pogrążona w żałobie Rodzina.
Msza święta pogrzebowa odprawiona zostanie w dniu 11 kwietnia 2025 roku o
godzinie 10.00 w kościele p.w. Św. Jana Vianney na Sołaczu, po czym pogrzeb o godzinie 11.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Lutyckiej.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Panie Adamie, był Pan wspaniałym człowiekiem i dyrektorem Technikum Melioracji Wodnych, którego jestem absolwentką z 1983 r.To smutna wiadomość. Wyrazy współczucia dla całej Rodziny.

Absolwentka


1 r

Pan Adam to wspaniały pedagog i dyrektor. Był twarzą tej szkoły. Współczucia dla Rodziny. Absolwentka z 1983r.

Absolwentka


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Serdeczne wyrazy współczucia dla Elżbiety.

Elżbieta A.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy współczucia dla Rodziny.

M.H.Biernatowie.


1 r

Z głębokim smutkiem, ale i wdzięcznością żegnam mojego ukochanego Ojca, który odszedł od nas po długim, pięknym życiu. Pozostanie w mojej pamięci jako człowiek pełen ciepła, mądrości i niezwykłej siły. Jego uśmiech rozświetlał nasze dni, a rady były drogowskazem przez lata. Dziękuję za wszystko, co dla nas zrobił – za miłość, wsparcie i niezliczone chwile, które wypełnił radością. Żył pełnią życia, a teraz spoczywa w pokoju. Na zawsze w moim sercu, Tato.

Monika Logwiniuk z domu Woźniak


1 r

„Jest taka cierpienia granica, Za którą się uśmiech pogodny zaczyna” Szczere wyrazy współczucia i wsparcia w tych trudnych dla Was chwilach przesyłają Ewa I Rafał Kapałowie.

Ewa Kapała


1 r

„Jest taka cierpienia granica za którą, Za którą się uśmiech pogodny zaczyna.” Szczere wyrazy współczucia i wsparcia w tych trudnych dla Was chwilach przesyłają Ewa i Rafał ze Śremu.

Ewa Kapała


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Barbara i Jarosław Skolasińscy


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Pola i Mieczyslaw Kośmidrowie


1 r

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia