Zbigniew Piślewski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.11.2022
Głos Wielkopolski

Ze najgłębszym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego Kolegi
Zbigniewa Piślewskiego
lekarza ortopedy, naszego wieloletniego przyjaciela,
człowieka zawsze uśmiechniętego i otwartego na ludzi.
Będzie nam Ciebie brakowało.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składa
zespół Oddziału Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu Szpitala MSWiA w Poznaniu

Plaża

Z ogromnym smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomości o śmierci
naszego Kolegi
ś+p
Dr.Zbigniewa Piślewskiego
Tym samym
składamy serdeczne wyrazy współczucia
całej Rodzinie oraz Bliskim
Zbyszek na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Zarząd i Członkowie Oddziału Poznańskiego
Polskiego Towarzystwa
Ortopedycznego i Traumatologicznego

Z żalem żegnamy
naszego drogiego Kolegę
lek. med.
Zbigniewa Piślewskiego
Specjalistę ortopedę
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy współczucia
lekarze i pracownicy
Kliniki Chorób Kręgosłupa i Ortopedii Dziecięcej
Szpitala Ortopedycznego im. Degi

Z żalem zawiadamiamy, że dnia 19 listopada 2022 roku, po długiej walce z chorobą, zmarł
nasz ukochany Syn, Mąż, Ojciec i Dziadek
ś+p
Zbigniew Piślewski
Msza św. pogrzebowa odbędzie się
w czwartek, 24 listopada 2022 r. w kościele
pw. Najświętszej Marii Panny z La Salette o godz. 8.45.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się tego samego dnia
na cmentarzu komunalnym Miłostowo o godz. 10.40
(wjazd od ul. Gnieźnieńskiej).
Pogrążona w bólu
Rodzina

Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego Kolegi
doktora
Zbigniewa Piślewskiego
Wyrazy żalu i współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Pracownicy Kliniki Ortopedii i Traumatologii UMP

Dnia 19 listopada 2022 r. odszedł na wieczny dyżur
lekarz ortopeda
ś+p
Zbigniew Piślewski
Dobry Człowiek, Wspaniały Lekarz,
Prawdziwy Przyjaciel.
Dziękuję Tobie Zbyszku
za nasze wspólne spotkania, rozmowy i podróże.
Dziękuję Tobie Zbiniu za Twoją Przyjaźń.
Zostaniesz w pamięci tych wszystkich,
którym uczyniłeś dobro.
Rafał Pieprzyk

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Jadwiga ze szpitala w Puszczykowie


2 l

RIP Niech Bóg wynagrodzi Tobie dobro, które otrzymały moje dzieci od Ciebie, za ich leczenie i pomoc dziękuję.

JG


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Naprawdę nie mogę uwierzyć...

M.M.


3 l

Niezwykły człowiek,lekarz ,znający na swoim fachu . Człowiek zawsze uśmiechnięty i życzliwy . Znałam doktora 8,5 roku . Dzięki jego umiejętnością dziś mogę chodzić i mimo ,że jeszcze długa droga przed mną . Do końca życia będę mu wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił. Na zawsze w mojej pamięci.

Pacjentka doktora


3 l

Bardzo dobry lekarz, znający się na fachu., miły, sympatyczny, z poczuciem humoru. Oddany był swojej pracy i pacjenta. Mało jest w dzisiejszych czasach takich ludzi godnych polecenia. Szkoda, że nie udało się. Bardzo mi przykro. Pacjentka doktora.

in.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
,, Istnieją dwa światy - Świat Żywych i Świat Umarłych, a mostem łączącym oba te światy jest MIŁOŚĆ ... " Z pamięcią zawsze i na zawsze ... Kasia

Katarzyna Skrzecz


3 l

Bardzo ciężko przyjąć tę wiadomość. Wspaniały człowiek -lekarz .Wyrazy głębokiego współczucia dla najbliższych.

Ewa pacjentka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy współczucia

Jolanta Sroczyńska


3 l

Wspaniały czlowiek. Zawsze zyczliwy i serdeczny,pomocny. Tak bardzo mi przykro.

D


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zbiniu, brakować będzie Twojego uśmiechu, serdeczności i życzliwości Do zobaczenia

Ala


3 l

Dziękuję za wszystko, Zbiniu. Za to, że wsparłeś w trudnych chwilach, gdy sypało mi się zdrowie.

Nata


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Serce pęka.

Krystyna i Kajetan Wąsowiczowie


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny. Odszedł wspaniały człowiek i lekarz .

Lidia Trzeciak


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w pokoju

Pacjentka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Serdeczny, miły, bardzo uczynny człowiek, wspaniały lekarz, o złotym sercu specjalista z powołania... Dziękuję za wszystko co dla nas zrobiłeś, za wszystkie lata znajomości....Racz mu dać panie wieczne spoczywanie,,, Wyrazy współczucia dla rodziny.... Zbyniu do zobaczenia .....

Barbara z rodziną


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najlepszy z najlepszych. Cudowny lekarz, ale jeszcze lepszy człowiek, kolega, przyjaciel. Bezinteresowny, życzliwy, uśmiechnięty, pełny optymizmu, zawsze niosący pomoc. Niestety los jest okrutny, Niebo zaprosiło go do siebie. Żal i niedowierzanie, tak szybko odchodzą ludzie, których kochamy. Pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze Zbiniu.

Przyjaciele ze SP nr 73


3 l

Zbyszku dziękujemy za wszystko co dla nas zrobiłeś, tak ciężko to pojąć że nie ma ciebie...bardzo będzie ciebie brakowało.. Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Mirek, Basia z Pauliną


3 l

Brak mi slow, .....Zbyszku, dziekuje za pomoc w chwili gdy byla potrzebna . - Wyrazy glebokiego wspolczucia dla Rodziny.....

Barbara Scheffs


3 l

Wspaniały lekarz, bardzo dobry człowiek wyrazy współczucia dla rodziny

Paweł Kurek


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Doktorze, byłeś przy mnie w największym bólu i w chwilach zwycięstwa zdrowotnego. Twój profesjonalizm, optymizm i radość dawały ukojenie. Dziękuję za każdą chwilę. Spoczywaj w pokoju

Magdalena Małecka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak szybko odszedłeś, śpij w pokoju!

Bożena Furmanczak


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zbysiu jak dobrze ze Cie moglam ostatni raz przytulic

Magdalena


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Barbara i Stanisław Kaleta


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Barbara i Stanisław Kaketa


3 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia