Maria Pacewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.12.2009
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.12.2009
Gazeta Lubuska
Ze smutkiem zawiadamiamy, że 14 grudnia 2009 roku odeszła nasza kochana MAMA, TEŚCIOWA, BABCIA, PRABABCIA i SIOSTRA śp. MARIA PACEWICZ Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 17 grudnia 2009 roku o godz. 12.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie rodzina.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia